Новини » Світ 8 травня, 2018, 23:10
У Солсбері зняли майже всі кордони з місць, пов’язаних з отруєнням Скрипалів

Поліція Великобританії зняла кордони біля кожної ділянки, пов’язаної з отруєнням Сергія Скрипаля і його дочки в Солсбері 4 березня, оточеним залишився тільки колишній будинок екс-розвідника.

Про це повідомляє The Telegraph.

«Поліція закінчила вивчення кожної ділянки, пов’язаної з випадком отруєння Скрипаля в Солсбері, за винятком колишнього будинку розвідника», – йдеться в повідомленні.

Більше двох місяців кордонами були закриті ті частини міста, де офіцери і солдати працювали над збором доказів і очищенням місць присутності нервово-паралітичної речовини «Новичок».

Єдиним місцем, з якого не зняли кордонів, залишився сімейний будинок Скрипалів у Солсбері.

4 березня у британському Солсбері з сильним отруєнням був госпіталізований екс-офіцер ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка. Через деякий час було госпіталізовано кілька співробітників екстрених служб, які працювали на місці події. За даними слідства, проти Скрипалів було використано нервово-паралітичну речовину «Новичок» російського виробництва.

У відповідь на замах на Скрипаля британський уряд ініціював висилку російських дипломатів з країн НАТО, ЄС і їх партнерів. Солідарність з Великобританією висловили 28 держав, які вислали майже 150 російських дипломатів. Крім того, анулювано акредитації семи російських представників при НАТО.

Росія свою причетність до отруєння Скрипалів заперечує.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 15:11 :34