Новини » Львів 8 травня, 2018, 8:50
Сокальщина відзначить День Героїв маршем шкільних похідних чот

20 травня, о 9:45, похідні чоти шкіл Сокальщини формуватимуть святкову колону біля приміщення Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №2 і пройдуть вулицею Шептицького – на площу Січових стрільців.

Про це повідомив сьогодні, 8 травня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Сокальської РДА.

У Сокальському районі у свято Героїв до пам’ятників та барельєфів визначних українців відбудеться покладання квітів. А о 10:30 стартують конкурси на найкращу похідну чоту.

Окрім цього, 20 травня пройдуть огляди-конкурси на найкращу похідну чоту у містах Белзі та Великих Мостах; в навчальних закладах Сокальського району відбудуться «Уроки пам’яті», тематичні лінійки, присвячені учасникам національно-визвольних змагань та АТО; урочисте покладання квітів до могил Героїв.

З приводу  відзначення Дня Героїв учора, 7 травня, заступник голови Сокальської РДА Микола Поліщук провів засідання оргкомітету.

Нагадаємо, що День Героїв або свято Героїв – щорічна  подія в Україні, встановлена на честь українських вояків – борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, Українських січових стрільців та вояків армії УНР, УПА, діячів ОУН.

День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це – свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості Української н ації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 01:15 :00