Новини » Спорт 8 травня, 2018, 14:49
На Львівщині завершився етап чемпіонату України з ралі «XVI Ралі Галіція»

Упродовж трьох днів, 4–6 травня, на території Львівщини (Дрогобицький, Старосамбірський, Сколівський, Турківський райони, м. Трускавець та м.Борислав) відбувся перший етап чемпіонату України-2018 з ралі «XVI Ралі Галіція».

Світлина від Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Змагання проводилися Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України, за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької, Сколівської Старосамбірської, Турківської райдержадміністрацій, Трускавецької та Бориславської міських рад.

Традиційно чемпіонат України з ралі «Ралі Галіція» приваблює найсильніших пілотів – чемпіонів України з ралі та іноземних спортсменів, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Світлина від Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У цих перегонах взяли участь 33 екіпажі з Львівської, Закарпатської, Київської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Одеської, Чернівецької, Черкаської, Харківської областей, а також іноземні спортсмени з Німеччини, Латвії, Литви та Польщі.

За звання найвправніших і найшвидших було представлено екіпажі на машинах різних моделей від Subaru Forester – до ВАЗ 2101.

Світлина від Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Особливості траси:

Загальна довжина маршруту «XVI Ралі Галіція»- 326 км, з них 144,8 км – спецділянки. Кількість спецділянок – 10.

Загалом у змаганнях з ралі було розіграно 7 комплектів в 5 класах: N4, 2 WD, 2 WD Open, 4 WD Open, RC 2, за якими визначено переможців в абсолютном та командному заліках.

Світлина від Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Результати першого етапу чемпіонату України з ралі «XVI Ралі Галіція» розподілились наступним чином:

В абсолютному заліку перемогу здобув Яніс Воробйовс (Латвія) на автомобілі Mitsubishi Lancer, друге місце посів Ганджа Борис (Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer, а третє місце – Козлов Олександр (Київ) на автомобілі Subaru Impreza.

В командному заліку призові місця розподілились наступним чином:

1. «MOST» (Київ) – 82 очки

2. «482 Rally» (Київ) – 80 очок

3. «IAMC RALLY TEAM TRUSKAVETS» (м. Трускавець Львівської області) – 65 очок

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 23:43 :15