Новини » Економіка 8 травня, 2018, 20:30
Дмитро Снєгирьов: Українська сторона штучно підтримує російську економіку
ZIK
ZIK

Що стосується стану російської економіки, то по великому рахунку українська сторона її штучно підтримує.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Що стосується стану російської економіки, то по великому рахунку українська сторона її штучно підтримує. Адже 57% імпорту антрацитового вугілля припадає саме на долю України. Причому це вугілля видобувається на окупованих територіях Луганської та Донецької областей. І об’єми, які ми купуємо у Росії – 1,2 млрд доларів. Тому казати про те, що є певна стагнація російської економіки, це не відповідає дійсності», – заявив Дмитро Снєгирьов.

З його слів, не відповідає дійсності й та інформація, що економічні санкції Заходу якимось чином впливають на економіку Росії.

«Я ще раз повторюся, що основним показником є стагнація економіки. А наразі Росія реалізує два амбітні економічні проекти – будівництво «Північного потоку-2» та будівництво «Турецького потоку». Відповідно на реалізацію цих проектів потрібні величезні кошти. І кошти у РФ, на жаль, є», – додав Снєгирьов.

Окрім того, зазначив гість програми, що за останні три роки РФ купила 3 підземні нафтові та газові сховища, зокрема на території Німеччини та Австрії.

«Тому ось це реальна картинка економіки Російської Федерації», – підсумував Дмитро Снєгирьов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 01:14 :59