понеділок, 7 травня, 2018, 17:21 Політика
Ще одна журналістка ZIKу – серед фіналістів «Честі професії 2018»
<nbsp;>

Резонансний спецрепортаж «Судді Майдану» журналістки телеканалу ZIK Інни Павлюк потрапив у фінал IX конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2018».

Спецпроект Інни Павлюк «Судді Майдану», приурочений до річниці побиття студентів на Майдані, увійшов в шорт-лист номінації «Найкращий матеріал з громадянською позицією». За перемогу у зазначеній категорії боротимуться 5 журналістських матеріалів із різних медіа.

Чи отримали «злочинці у мантіях» належне покарання? Як відбувався процес звільнення суддів Майдану і чи триває він досі? Чи позбавлено волі хоча б одного суддю за скоєні злочини? Скільки звільнено і скільки покарано? За майже півгодини відео журналістка відтворює у пам’яті судові дії та згадує постанови, що видавалися українським судом за часів Євромайдану. Разом з глядачами Інна Павлюк створює уявну «дошку пошани», на якій демонструє всіх суддів, що так чи інакше пов’язані із незаконними рішеннями часів Революції Гідності.

Раніше фіналісткою «Честі професії 2018» з розслідуванням «Вирубка лісів. Хто краде українське зелене золото?», зробленого в рамках унікального екопроекту «Вижити в Україні» телеканалу ZIK, у номінації «Надія журналістики» стала Марта Байдака.

Загалом у цьогорічній «Честі професії» представлено 582 матеріали у номінаціях «Кращий матеріал з громадянською позицією», «Кращий репортаж», «Краще подання складної теми», «Краще подання резонансного матеріалу», «Надія журналістики».

Імена переможців будуть оголошені під час офіційної церемонії нагородження конкурсу у вівторок, 15 травня, в столичному Українському домі. До складу журі «Честі професії 2018» входять авторитетні журналісти та медіа-експерти, серед яких Алла Мазур, Галина Петренко, Отар Довженко, Галина Бабій, Андрій Цаплієнко та інші.

Нагадаємо, у минулому році сюжети журналісток телеканалу ZIK Мар’яни Сич «Недитячий кайф. Хто калічить школярів?» та Мар’яни П’єцух «Слава Украине! Мне мама НЕ разрешает говорить эти слова» потрапили у фінал конкурсу у номінації «Кращий матеріал з громадянською позицією».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 10:18 :21