Новини » Політика 7 травня, 2018, 22:45
Росії потрібна вся Україна – і за це іде боротьба, – дипломат
ZIK
ZIK

Росія ніколи не залишить Україну в спокої, і їй не потрібен Донбас чи Крим. Їй потрібна вся країна – і за це йде боротьба. Путін не зупиниться, поки не виконає цієї місії або того завдання, яке стоїть перед ним і перед російським режимом. Єдиний спосіб, аби Росія залишила Україну в спокої – це вступ у НАТО.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України Маркіян Лубківський.

«Очевидно, що Росія ніколи не залишить Україну в спокої, і їй не потрібен Донбас чи Крим. Росії потрібна вся Україна, і за це йде боротьба. Путін не зупиниться, поки не виконає цієї місії або того завдання, яке стоїть перед ним і перед російським режимом», – зазначив посол.

За його словами, свою мету Путін реалізовує не тільки військовими шляхами – це і впливи через церкву, радіо і телебачення, через агентів, яких Росія сьогодні активно використовує, ведучи проти нас гібридну війну. На думку пан Лубківського, зупинитися ця ситуація може лише в одному випадку, коли Україна стане членом ЄС і НАТО.

«Я хотів би запропонувати для обговорення доволі нестандартну ідею: коли Росія може залишити Україну в спокої. Чесно кажучи, я не бачу іншої взаємодії у військово-політичній сфері, аніж Північно-атлантичний альянс. Країни НАТО сьогодні успішно співпрацюють і відповідають на ті виклики і загрози, які існують у Європі і не лише. Тому нашою стратегічною метою є членство в ЄС і НАТО, і ми до цього маємо прагнути», – переконаний Лубківський.

Також пан Лубківський додав, що інших способів, як протидіяти Росії і жити з нею на одному просторі в мирі і злагоді, не бачить. Він запевнив, що абсолютно свідомий того, що це не близька перспектива і це доволі складний шлях.

«Але сьогодні ми отримуємо дуже чіткі й серйозні сигнали з боку наших американських партнерів, які говорять про те, що Україна має виконати своє домашнє завдання для того, щоб стати членом альянсу. Ця війна має нас переконати в тому, що ми з сусідами є ворогами, режим там не помінявся і не поміняється ще упродовж багатьох років, тому треба шукати інші геополітичні формати, які зможуть нас захистити», – сказав гість програми.

Читайте також: В Росії зізналися, на які міста України хочуть відправити війська

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:23 :44