Новини » Політика 7 травня, 2018, 21:55
Ігор Мірошниченко: Відповідальність «Народного Фронту» – у «нульовому» рейтингу
ZIK
ZIK

Разом із президентською вертикаллю нести відповідальність за ситуацію в країні мають також депутати. Народний фронт здобув найбільшу підтримку за партійними списками. Сьогодні його відповідальність відображена в «нульовому» рейтингу.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко.

«Бардак під назвою Порошенко закінчиться тоді, коли порозумнішають українські виборці. Я так само відношуся до виборців і є заручником того вибору, який зробили українці, обравши Порошенка. Це його команда і його відповідальність. Він не хоче звільняти своїх міністрів. Голови не летять. Нікого не посадили. Насіров, який очолює фіскальну службу, мультимільйонер і корупціонер – на свободі. Міністр оборони не несе відповідальності за вибухи на складах. В СБУ не несуть відповідальності за теракти. Це президентська вертикаль», – відзначив політик.

За його словами, саме Президент має нести відповідальність за кожного міністра і за діяльність виконавчої гілки влади. Водночас, на переконання гостя програми, також мають нести відповідальність депутати, яких обрали українські виборці.

«Сьогодні на вулиці люди висловлюють багато претензій. Коли потрібно обирати когось, то всі голосують за того, кого роздувають, наче мильну бульку через телевізійні екрани. Той же Народний фронт здобув найбільшу підтримку за партійними списками на виборах 2014 року. Там немає жодної політичної структури, і сьогодні його відповідальність вимірюється у «нульовому» рейтингу. Але цю політичну силу хтось обирав», – додав пан Мірошниченко.

Тому політик закликав українців на майбутніх виборах бути розумнішими і свідомішими, тому що кожна команда та політична сила має відповідати за своїх.

«Ми пропонували дієві механізми запобігання терактам. Зараз ми наполягаємо на тому, аби територія України була захищеною від країни-агресора – запровадження візового режиму, розірвання будь-яких договорів та ізоляція окупованих територій при повній відсутності торгівлі з окупантом й окупованими територіями», – констатував Ігор Мірошниченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 21:51 :50