Новини » Політика 7 травня, 2018, 20:27
Ігор Мірошниченко: Соціологію формують для тих, хто за неї платить
ZIK
ZIK

Для «Свободи» важлива системна зміна влади, тож якщо є людина, яка має шанси перемогти на виборах, у тому числі і президентських, націоналісти об’єднаються навколо неї.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко.

Нагадаємо, Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив результати опитування, яке тривало з 5 до 19 квітня. Українців запитували, за кого вони проголосували б, якби президентські вибори відбулися найближчої неділі. Згідно з результатами опитування, лідирують Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Олег Ляшко, за ними у рейтингу – Петро Порошенко, Володимир Зеленський, Святослав Вакарчук.

Гість програми зауважив, що до соціологічних опитувань ставиться доволі скептично, оскільки «соціологію формують для тих, хто за неї платить», і політики часто використовують соцопитування в особистих цілях.

«Будь-яка соціологія є інструментом для маніпуляції зі свідомістю громадян і формування у них думки про безвихідь, в якій вони вже мають формувати власний вибір. Разом із тим, останнє опитування, навіть якщо до нього ставитися скептично, підтверджує те, що український народ заслуговує сьогодні на ту владу, яку має, бо Президент Порошенко і парламент, який нині діє, обрані українцями», – заявив Ігор Мірошниченко.

Політик наголосив, що інститут політичної відповідальності працює передусім тоді, коли виборці усвідомлюють свою відповідальність за вибір, добре пам’ятають та оцінюють усіх політиків, проголосувавши чи не підтримавши їх на виборах.

«Свобода» на сьогодні має свого лідера, але до виборів ми не ухвалювали жодного рішення. Що ж до об’єднання, українські націоналісти – «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», КУН та багато інших націоналістичних організацій уже є єдиними, і ми виступаємо єдиним фронтом у боротьбі з олігархами… Сьогодні для «Свободи» важлива системна зміна влади. Якщо є людина, яка має шанси перемогти на виборах, у тому числі і президентських, націоналісти об’єднаються навколо неї», – запевнив Ігор Мірошниченко.

Гість програми додав, що це не може бути людина, яка перебуває поза націоналістичним табором та яка вже була в політиці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 00:06 :47