Новини » Світ 6 травня, 2018, 21:15
Козаки, які напали на протестувальників у Москві, виявилися проплаченими за державні кошти

Люди у козацькій формі, які нападали на учасників акції «Він нам не цар» у Москві п’ятого травня отримували фінансування від уряду Москви на навчання з охорони громадського порядку на масових заходах.

Про це повідомляє tjournal.ru.

Видання звернуло увагу на фотографії, які на мітингу зробив місцевий блогер. На них є люди з нашивкою Центрального козачого війська. Така ж нашивка є й на сайті військового козачого товариства «Центральне козацьке військо».

Telegram-канал OSINT, що стежить за держзакупівлями, виявив, що у 2016-2018 роках «Центральне козацьке військо» отримало від департаменту національної політики Москви три контракти на 15,9 мільйонів рублів.

З козаками укладалися контракти на «навчання і закріплення необхідних знань та прикладних навичок при здійсненні забезпечення безпеки при проведенні публічних і і масових заходів на території міста Москви».

Видання також звернуло увагу, що електронна пошта постачальника у трьох контрактах (1,2,3) значиться як контактна на сайті Центрального козачого війська.

Крім того було виявлено, що отамана «Центрального козачого війська» звуть Іван Міронов Кузьмич. Згідно з базою даних СПАРК, особисті дані Миронова (ІПН, прізвище, ім’я та по батькові) збігаються з даними колишнього заступника голови уряду Самарської області, генерал-лейтенанта запасу ФСБ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 11:55 :47