неділя, 6 травня, 2018, 18:06 блоги Політика
Апеляція до «вєлікава празніка пабєди» лише посилює в світі враження Росії як недорозвиненої країни
  • Богдан Яременко

Превалююче сприйняття Росії сьогодні – це авторитарна, недорозвинена країна з агресивною мілітаристичною зовнішньою політикою.

Оцей «бес смертный орк» – це була правильна з точки зору Росії пропагандистська акція для 2014-2015 років.

Тоді у них залишалися ілюзії, що війну проти України можна буде подати під приводом боротьби з фашизмом, захистом прав російськомовних і тд, і тп. А відтак – знизити чи й повністю зняти негативний ефект від захоплення Криму та війни на Донбасі.

Але в 2018 році ця битва здебільшого програна. При чому «с трєском». Превалююче сприйняття Росії сьогодні – це авторитарна, недорозвинена країна з агресивною мілітаристичною зовнішньою політикою.

І апеляція до «вєлікава празніка пабєди» лише посилює в світі це враження, працюючи проти Росії. Тим більше, що щороку це «празднованіє» і в самій Росії, і серед росіян у світі набуває все більш карикатурних форм (бо інші підходи вимагають переосмислення суті російської державності, а отже для Росії їх не існує).

Тут би Росії зупинитися і вигадати якісь нові немілітаризовані гуманні і гуманістичні глобальні ініціативи, що з одного боку підкреслюють скрєпи руцькава міра, а з іншого – підкреслюють незакомлпексованість тварюки.

Щось на кшталт Бояришнік благотворящій (що, окрім іншого, допоможе Росії в рази наростити експорт відповідної настоянки та покрити видатки на стримування нововідтвореного другого флоту США) або Уповаєм только на Господа (тут окрім поширення православ»я можна підзаробити на продажі свічок та ікон), Ну, ви там дєржітєсь (акція спрямована на те, щоб посилити віру в проросійської публіки, що гроші таки будуть).

А з «палком» треба зав»язувати. Тим більше толку від нього ніякого, а на видатки на лєнточки можна цілий рік утримувати ЛНР з ДНР.

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 20:32 :21