Новини » Економіка 4 травня, 2018, 12:41
Пріоритетом УНЛ є розширення програм соціальної відповідальності, – Майкл Фогго
<nbsp;>

«Українська національна лотерея» буде підтримувати розвиток українського спорту. Про це заявив власник компанії, інвестор британського походження, який живе та працює у Гонконгу, Майкл Фогго.

«У більшості розвинених країн податкові надходження від лотереї використовуються для фінансування соціально важливих сфер. Вважаю, що застосування подібних світових практик в Україні матиме надзвичайно позитивний суспільний ефект», – зазначив Майкл Фогго під час зустрічі з Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим.

Майкл Фогго придбав компанію «Українська національна лотерея» у лютому цього року. На початку травня бізнесмен прибув до Києва. Він обговорив із керівництвом компанії перспективи розвитку та провів низку робочих зустрічей. Так, одним з пріоритетів визначили розширення переліку програм соціальної відповідальності, які реалізує УНЛ.

Під час зустрічі власника компанії і міністра молоді та спорту йшлося про потенційні можливості для підтримки УНЛ розвитку українського спорту.

«Деякі українські та міжнародні компанії вже надають підтримку окремим спортивним федераціям. Проте ще багато належить зробити, щоб співпраця бізнесу та спорту в Україні стала такою розповсюдженою практикою, як в Європі чи США», – наголосив Ігор Жданов.

Міністр наголосив, що «ми щиро підтримуємо ініціативи тих, хто готовий вкладати в розвиток української держави».

«Дуже здивувався, що такий видовищний вид спорту як художня гімнастика ще не має постійного спонсора в Україні. Попросив топ-менеджмент УНЛ детальніше розібратися в темі та підготувати пропозиції, яким чином ми можемо сприяти розвитку цього або іншого виду спорту. Адже подібна співпраця – це насправді ситуація win-win, коли виграють обидві сторони: спортсмени та тренери отримують додаткове фінансування на статті витрат, які через бюджетні та законодавчі обмеження не може забезпечити держава, а бізнес – репутаційні вигоди. І найголовніше в такій ситуації, що виграє держава і талановита спортивна молодь», – написав за підсумками зустрічі Майкл Фогго на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 20:44 :22