Новини » Політика 4 травня, 2018, 23:57
Георгій Тука: Початок ООС зовсім не означає закінчення АТО
ZIK
ZIK

Ні з юридичної, ні з логічної точки зору введення нового формату на Донбасі не означає, що одночасно з ним не може відбуватися АТО.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Як відомо, 30 квітня Антитерористична операція на Донбасі завершилася, натомість набуло чинності розпорядження про особливий порядок на Донбасі.

Керівник Головного слідчого управління СБУ у 2014-2015 роках Василь Вовк зазначив: насправді, АТО на Донбасі не завершилася, адже немає рішення, яке було б прийняте уповноваженою законом особою.

«Та й АТО мені більше подобається, аніж ООС. Адже АТО передбачає звільнення територій, звільнення заручників та об’єктів. А вони уже звільнені? Ні! То на підставі чого завершувати АТО?»,– дивується Василь Вовк.

Заступник міністра ТОТ Георгій Тука додав, що ні з юридичної, ні з логічної точки зору введення нового формату на Донбасі не означає, що одночасно з ООС не може відбуватися АТО.

«Антитерористична операція може відбуватися у різних містах, у будь-якій точці України та одночасно у декількох містах. Тому одне поняття зовсім не виключає інше», – зауважив Георгій Тука.

Тому, наголосив Василь Вовк, керівництво країни мало б продовжити АТО, одночасно ввівши новий формат – ООС.

«Але тепер усе переплутали. Як на мене, тільки для піару. І ми забуваємо ще дещо – передвиборчу складову. І я тут бачу велику небезпеку. Адже закон про деокупацію регулює правостосунки на контрольованій Україною території Луганської та Донецької областей, але не тільки. І зонами безпеки, відповідно до цього закону, можуть бути Дніпропетровська, Запорізька і Харківська області. А тепер уявімо собі, що напередодні виборів президента Муженко називає зонами безпеки територію цих областей. От і вся логіка закону», – підкреслив Василь Вовк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 09:45 :12