Новини » Спорт 3 травня, 2018, 9:18
Завтра на Львівщині стартує чемпіонат України з ралі «XVI Ралі Галіція»

Упродовж 4–6 травня на території Львівщини (Дрогобицький, Старосамбірський, Сколівський, Турківський райони, міста Трускавець і Борислав) відбудеться перший етап чемпіонату України з ралі 2018 року – «XVI Ралі Галіція».

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки ралі «XVI Ралі Галіція»"

Традиційно чемпіонат України з ралі «Ралі Галіція» приваблює найсильніших пілотів – чемпіонів України з ралі та іноземних спортсменів. У цьогорічних перегонах очікується участь орієнтовно 50 екіпажів – з Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Київської, Дніпропетровської, Полтавської областей, а також за попередніми заявками іноземні спортсмени з Німеччини, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Австрії та Словаччини, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки ралі «XVI Ралі Галіція»"

Урочисте відкриття змагань заплановане на завтра, 4 травня, в місті Трускавець (площа Незалежності). Початок – о 21:00.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (Львів).

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки ралі «XVI Ралі Галіція»"

Довідка

Загальна довжина маршруту «XVI Ралі Галіція» становить 326 км, з них 144,8 км – спецділянки. Кількість спецділянок – 10.

Змагання проводить Автомобільна федерація України та Галицький автомобільний клуб під егідою Міністерства молоді та спорту України, за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької, Сколівської, Старосамбірської, Турківської райдержадміністрацій, Трускавецької та Бориславської міських рад.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:50 :52