Новини » Суспільство 3 травня, 2018, 17:39
Касьянов: Нові вибухи в Балаклії свідчать про профнепридатність керівництва як артскладу, так і ЗСУ
ZIK
ZIK

Те, що на території артскладу в Балаклії почалася пожежа, до ліквідації якої залучається важка техніка та евакуюється особовий склад, це свідчать про профнепридатність керівництва і артскладу, і ЗСУ в цілому.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK телефоном заявив блогер Юрій Касьянов.

Як повідомлялося, у Балаклії Харківської області виникла пожежа на складі боєприпасів.

Юрій Касьянов вважає, що з нинішнім керівництвом ЗСУ та військово-політичним командуванням країни, ситуація на складах боєприпасів завжди буде небезпечною.

«І ситуація буде небезпечною не лише на артскладах, а й на війна та в інших місцях. Ви знаєте, мені навіть на голову не налазить, що може виникнути пожежа на складі, де є ще нерозірвані боєприпаси. Тим більше під час проведення робіт по розмінуванню. Адже ці роботи проводяться професіоналами, вони ж там не палять цигарок і слідкують за протипожежним станом.

Але тут розпочинається пожежа, до ліквідації якої залучається важка техніка, евакуюється особовий склад! Це свідчить про профнепридатність керівництва і артскладу, і ЗСУ в цілому», – зазначив Юрій Касьянов.

Він зауважив, що часті вибухи на складах боєприпасів в Україні свідчать про те, що українці сьогодні живуть на пороховій бочці.

«А через те, що склади боєприпасів в Україні погано охороняються, через недотримання норм зберігання боєприпасів і через брак професійних кадрів, в Україні вже були вибухи на складах боєприпасів, і держава зазнала чималих збитків.

І війна у нас триває вже чотири роки, однак належні роботи зі складами боєприпасів у нас майже не проводяться або проводяться дуже повільно. А це злочинне недбальство! Тому тих військових і політичних керівників, які за це відповідають, їх обов’язково треба судити», – наголосив Юрій Касьянов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 04:21 :44