Новини » Політика 2 травня, 2018, 21:50
Яценюк: Скандали в антикорупційних органах – це підрив ідеї боротьби з корупцією

Боротьба з корупцією має двосторонній шлях: один бік – це державний примус і невідворотність відповідальності, інший – це реформа економіки і знищення самої бази для корупції.

Про це заявив в інтерв’ю журналу «Фокус» лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно нещодавніх скандалів в антикорупційних органах, Яценюк сказав: «Це не внутрішньовідомчі скандали. Це підрив ідеї боротьби з корупцією як такою».

«Це ж фактично іде боротьба за повноваження і компетенцію», – додав він.

Яценюк підкреслив, що Антикорупційний суд – це ще один з елементів антикорупційної реформи: «Але ти не можеш побороти корупцію, не знищивши її основні причини».

«У мене було Антикорупційне бюро чи САП, коли я розірвав всі корупційні газові контракти? Ні, не було. В мене була політична воля. Мені потрібне було НАБУ чи САП, щоби ввести систему «ПроЗорро» в державних закупівлях? Ні. Та ми ж її зробили, правда? Мені потрібне було НАБУ чи САП для того, щоби підвищити заробітні плати в судах, поліції, прокуратурі й на державній службі? Ні. Мені потрібен був Антикорупційний суд для того, щоби зняти десятки регуляцій в українській економіці, а антикорупційні органи для того, щоб провести приватизацію? Ні», – сказав він.

«Це дорога, яка має дві автостради. Одна автострада – це державний примус і невідворотність відповідальності. А друга – це реформа економіки і знищення самих засад, бази для корупції», – підкреслив Яценюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-28 05:16 :16