live

У Луцьку водій-порушник забарикадувався у своєму авто від патрульних

ZIK
загрузка...
загрузка...

У Луцьку екіпаж патрульної поліції помітив авто, яке проїхало на червоний сигнал світлофору. Сам ж водій запевнив, що йому погано, однак відмовлявся як від огляду медиків, так і від допомоги поліцейських. Згодом же з’ясувалось: шофер кермував у стані сп’яніння.

Про це йдеться у сюжеті проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

У ніч на 3 травня Луцькі патрульні зупинили водія, який проїхав на червоне світло. Згодом чоловік пересів на пасажирське сидіння, зачинив двері, сказав, що йому погано й викликав швидку.

«Поліцейські справді думали, що його життю щось загрожує, адже він сидів майже нерухомо, тримався за серце, не розмовляв та не реагував», – розповідає речник патрульної поліції Волині Ольга Бузулук.

Поліцейські навіть взялись рятувати чоловіка – для надання медичної допомоги розбили скло в машині. Та горе-водій опирався такій допомозі. До того ж чоловік відмовився і від огляду медиків, яких сам же й викликав.

«Разом із тим у наркодиспансері медики побачили у нього ознаки сп’яніння», – наголошує Ольга Бузулук.

Зі свого боку юрист Олег Лягутко каже: ситуація неоднозначна, та й навіть може йтися і про перевищення повноважень правоохоронцями.

«Вони бачили, як водій пересідає на пасажирське сидіння, спілкується, самостійно викликає медичну службу. Тому й, можливо, передчасним було вважати, що його життю і здоров’ю щось загрожує. Я не вбачаю підстав, які б дозволяли працівникам патрульної поліції йти на такий захід і шкодити майно», – зазначає Лягутко.

На водія ж склали кілька протоколів – за злісну непокору і керування у стані сп’яніння та за проїзд на червоне світло.

Loading...
Loading...
Loading...