Новини » Регіони 3 травня, 2018, 11:56
Польська IT-компанія шукає програмістів для офісу в Тернополі на зарплату в 30-110 тис. грн

IТ-компанія з європейськими інвестиціями, яка відкрила представництво у Тернополі, пропонує програмістам зарплату від 30 тис. грн до понад 110 тис. грн щомісяця.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

«Компанія «Future Processing Ukraine» спільно з Тернопільською міською радою працює над промоцією Тернополя як потужного ІТ-центру. Компанія обіцяє висококваліфікованим працівникам робоче місце та конкурентну заробітну плату, а місто – додатковий пакет муніципальних послуг», – йдеться у повідомленні.

Зі слів фахівців «Future Processing Ukraine», сьогодні багато ІТ-компаній не зосереджуються у містах-мільйонниках, а надають перевагу комфорту, який можуть забезпечити працівникам у тій чи іншій локації, зазначають у міськраді.

«Віднедавна Тернопіль стало тим містом, яке, за переконанням компаній, може привабили ІТ-працівників з усієї країни», – кажуть у муніципалітеті.

Серед переваг, у порівнянні з іншими великими обласними центрами, відзначають екологічний стан, дешевші ціни за оренду, купівлю житла й обіди у закладах харчування, нетривалий середній час для добирання на роботу, розгалужену мережу шкіл і дитсадків, хороше залізничне сполучення й те, що всі поїзди в напрямку Європи проїжджають через місто.

Головний офіс «Future Processing» розташований у польському місті Глівіце.

Основним видом діяльності компанії є розробка програмного забезпечення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 20:51 :54