Новини » Політика 3 травня, 2018, 6:10
Політолог пояснив, як Путін відповість на надання Україні «Джавелінів»

Надання США Україні протитанкових комплексів «Джавелін» – знак підтримки наших позицій найсильнішою країною світу. Це завдало Путіну іміджевих втрат, тому відповідь Кремля однозначно буде.

Про це розповів директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк, – повідомляє сайт «24».

«Джавеліни» – не тільки військове, а й політичне рішення. Те, що США підтримують Україну, допомагають зброєю – сигнал нашим супротивникам. Білий дім бачить в Україні надійного партнера, якому можна передавати летальне озброєння сучасних поколінь. При цьому не боячись того, що секрети його виготовлення і розробок можуть бути розголошені, – зазначає Давидюк.

За його словами, це дуже важливий знак у світоглядному плані. Зокрема, США вірять, що ЗСУ очистилася від російських шпигунів, агентів впливу, яких на початку війни з Росією було дуже багато. І тоді США боялися передавати нам зброю.

«Реакція Путіна на надання «Джавелінів» однозначно буде. Тому що це завдало йому іміджевих втрат і починає змінювати баланс сил у плані озброєння солдатів на місцях. Але Путін зараз заклопотаний санкціями проти своїх олігархів, війною в Сирії, і нестабільною політичною ситуацією в дружніх пострадянських республіках. Відповідь він готуватиме, але вона не буде швидкою, як це могло бути раніше», – переконаний Микола Давидюк.

Читайте також: У Росії відреагували на початок Операції Об’єднаних сил на Донбасі

Політолог додає: надання «Джавелінів» лягає в комплекс тих рішень, які сьогодні приймаються в Україні – посилення армії, пошук власної церкви. А це дуже злить Путіна. Тому що Україна остаточно відривається від «руськага міра» і рухається в пошуку власної, по-справжньому незалежної держави. Ми пройшли вже точку неповернення.

Читайте також: Як США змусять Путіна забратися з України

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 00:55 :20