Новини » Події 3 травня, 2018, 11:33
Настоятель каплиці УПЦ МП у Києві – громадянин Росії з фальшивим українським паспортом
Фото: facebook.com/igor.lutsenko
Фото: facebook.com/igor.lutsenko

Настоятель незаконно збудованої біля фундаменту Десятинної церкви в Києві каплиці УПЦ Московського патріархату Гедеон є громадянином Росії. Окрім того, чоловік має фальшивий український паспорт.

Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат Ігор Луценко із посиланням на відповідь від Адміністрації Президента.

«Близько місяця тому ми розкопали дуже важливу інформацію стосовно Гедеона «настоятеля» малої архітектурної форми, котру протиправно спорудили на фундаменті Десятинної церкви люди з оточення Арбузова.

З виявленої інформації можна зробити такі висновки:

  1. Гедеон (Справжнє ім’я Харон Юрій Самуїлович, 10.06.1960 року народження) є громадянином країни-агресора. На першій світлині додаю копію його закордонного паспорту, виданого Росією десять років тому.
  2. Громадянин Росії Харон має фальшивий український паспорт, виданий (чомусь) аж на Волині. Чому я так вирішив, що фальшивий? Тому що у мене є відповідь від Адміністрації Президента – де чітко вказано, що документи на особу з таким ім’ям та прізвищем до комісії при Президентові України з питань громадянства не надходили. Іншими словами, Україна у встановленому законом порядку громадянства такій особі не надавала. 

(Бути одночасно громадянином іноземної держави і громадянином України не можна – якщо навіть гіпотетично Харон колись, при розпаді СРСР, отримав громадянство України, він також отримав і російське громадянство, і мусив вийти з громадянства нашого. Або ми мали його такого громадянства давно позбавити).

Але, ймовірно, все набагато простіше. Харону просто хтось із оточення Арбузова за часів Януковича підігнав «лівий» український паспорт», – написав І.Луценко.

Нардеп оприлюднив фотокопії паспортів Гедеона та відповідь Адміністрації Президента.

І.Луценко також повідомив, що звернувся до СБУ і ДМС з проханням вжити заходів щодо Харона Ю.С. На думку нардепа, є усі підстави заборонити згаданому представнику Московського патріархату в’їзд до України.

Про проросійського монаха в тилу України та як Росія використовує релігію у гібридній війні проти України йшлося у передачі телеканалу ZIK.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 08:01 :01