На військовому арсеналі в Калинівці досі періодично трапляються вибухи, – Василь Вовк

ZIK

Оскільки за вибухи складів із боєприпасами у Калинівці та Балаклії ніхто не покараний, можна чекати повторення таких подій на усіх артскладах України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK телефоном заявив керівник Головного слідчого управління СБУ у 2014-2015 роках Василь Вовк.

Як повідомлялося, у Балаклії Харківської області сьогодні виникла пожежа на складі боєприпасів.

Василь Вовк переконаний: оскільки за минулорічну пожежу на складі боєприпасів у Балаклії ніхто покараний, то варто очікувати, що така ситуація повториться знову.

«Безкарність породжує безвідповідальність. Адже за вибухи в Балаклії, коли постраждали люди, коли були загиблі, та за вибухи у Калинівці ніхто не був покараний. У Калинівці лиш адмінсудом засудили прапорщика за нібито якусь халатність. Але так бути не може. І усунення наслідків практично не проводиться. Я нещодавно проїжджав Калинівку і знаю, що періодичні вибухи там також відбуваються. Можливо, не так масштабно, як у Балаклії, але відбуваються. Хоча за усунення наслідків також передбачена відповідальність», – зауважив експерт.

Василь Вовк наголосив: оскільки за вибухи складів із боєприпасами у Калинівці та Балаклії ніхто не покараний, можна чекати повторення таких подій на усіх артскладах України.

«На жаль, в Україні все йде по замкненому колу. У нас усе зводиться до того, що той, хто винен, його призначав той, хто у керівництві. По великому рахунку, ми навіть старшого лейтенанта не можемо притягти до відповідальності. Все робиться так, як у Калинівці: знайшли прапорщика, з яким домовилися. Йому навіть після того, як він оплатив штраф, премію виписали. Це знущання над людьми. Це безвідповідальність нашої влади!» – підкреслив Василь Вовк.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року в Харківській області в місті Балаклія сталася перша пожежа на найбільшому в Україні складі з озброєнням.

Loading...