Новини » Світ 3 травня, 2018, 11:35
Лавров твердить, що Скрипалів викрала Велика Британія
Сергій та Юлія Скрипаль
Сергій та Юлія Скрипаль

Велика Британія не надає російським дипломатам можливості зустрітися з російськими громадянами, що дає підставу говорити про їхнє викрадення.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що відмова Британії надати російським дипломатам консульський доступ до постраждалих в інциденті в Солсбері Сергію і Юлії Скрипалям може розглядатися як викрадення. Таку заяву Лавров зробив в інтерв’ю італійському журналу Panorama, пише «Кореспондент».

«Відмова влади Великої Британії в консульському доступі дає підстави розглядати це як їхнє викрадення чи навмисну ​​ізоляцію. Це взагалі неприйнятно», – сказав Сергій Лавров.

У МЗС РФ вважають, що Лондон підміняє професійну роботу експертів в рамках відповідних міжнародних механізмів порожніми заявами і «Мегафон» дипломатією.

Лавров вважає, що Британія знехтувала не тільки нормами міжнародного права, а й елементарною етикою, а також здоровим глуздом.

«Не надаючи доказів і навіть не чекаючи на завершення британського розслідування по лінії Скотланд-Ярду, з’ясування конкретної картини, уряд Великої Британії звинуватив Росію, розгорнув масштабну антиросійську політичну та інформаційну кампанію», – додав Лавров.

«З моменту події британська сторона – підкреслю: на порушення своїх міжнародних зобов’язань – відмовляється інформувати нас про надану допомогу постраждалим. Під час розслідування не надає нам консульського доступу, який необхідний, коли мова йде про російських громадян», – сказав глава МЗС РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 22:22 :34