Новини » Львів 2 травня, 2018, 12:28
Журналісти виявили сумнівні схеми оплати за відвідування замків Львівщини
Квитки які видають в замках Галереї мистецтв, та «купони» Підгорецького замку. Фото: galinfo.com.ua
Квитки які видають в замках Галереї мистецтв, та «купони» Підгорецького замку. Фото: galinfo.com.ua

У замках, що належать до структури Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, журналісти виявили сумнівні схеми оплати за відвідування об’єктів.

Про це повідомляє «Гал-інфо».

Цими вихідними журналісти видання відвідали замки, що належать до структури Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького – Олеський, Підгорецький та Золочівський, де звернули увагу на сумнівні схеми оплати за відвідування об’єктів.

Як зазначає видання, журналістам впали в око «відсутність касових апаратів, гроші, які лежать в касах насипом на столах та квитки без жодної супровідної інформації, що видали для відвідування внутрішніх приміщень Підгорецького замку».

В повідомленні підкреслено, що в касах Підгорецького замку також не виявилось ні студентських, ні учнівських квитків для відвідування внутрішньої експозиції.

Фото: galinfo.com.ua
Фото: galinfo.com.ua

«Як показало невеличке дослідження, дані «квитки» є ніщо інше як Raffle Ticket (лотерейні купони), які можна придбати в закордонних онлайн магазинах таких як Amazon, Aliexpress, Ebay, та інших», – зазначає видання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 19:18 :59