Новини » Політика 2 травня, 2018, 17:55
Сергій Каплін: Ківа – це «сніговик» і провокатор Авакова
ZIK
ZIK

Ківа – це провокатор Авакова і такий собі «сніговик». От є «погода», адмінресурс, є Аваков, його вплив, «Народний фронт» – є і Ківа. Але як тільки влада в країні реально перезавантажиться, і Аваков як один із ключових політичних гравців, припине своє існування. Цей «сніговик» розтане, і його не буде.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Каплін.

Сергій Каплін зазначив, що головою Соціалістичної партії України є особисто він. А от радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Ілля Ківа, який також називає себе головою СПУ, не має жодного відношення до цієї політсили.

«Ківа – це «сніговик». От є «погода», адмінресурс, є Аваков, його вплив, «Народний фронт» – є і Ківа. Але як тільки влада в країні реально перезавантажиться – і Аваков як один із ключових політичних гравців припине своє існування. Цей «сніговик» розтане, і його не буде. І не будуть носити на 112 канал по 20 тисяч доларів, щоб Ківу показували двічі на тиждень, а я знаю, що носять. Це перше. Друге – коли у Авакова не буде можливості впливати на «Еспресо», то не буде і ніякого Ківи», – переконаний Сергій Каплін.

Нардеп каже, що Ілля Ківа не є важливою політичною фігурою в Україні.

«Ківа – це провокатор Авакова. От і все. Це проста логіка», – наголосив Каплін.

Народний депутат додав, що і лідером Соціалістичної партії України є не Ілля Ківа, а Сергій Каплін.

«Проте офіційно та за документами, які викрали Ківа з Аваковим і Петренком, головою партії числиться Ківа. Але ми маємо рішення Вищого адміністративного суду, яке зобов’язує Петренка внести відповідні зміни у реєстр. Але Петренко мені каже, що доки Аваков не дасть йому команди вносити зміни, він цього робити не буде. І я його розумію. Адже він на роботі у «Народного фронту», Авакова та Яценюка», – зауважив політик.

Сергій Каплін наголосив, що всі люди, які по 20-30 років є членами СПУ, її засновники та ветеранська організація, сьогодні знаходяться у його команді і підтримують виключно його.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 23:51 :39