Новини » Політика 2 травня, 2018, 14:21
НАЗК починає перевірку ще 7 декларацій: а щодо висновків по Дубневичу мовчить вже 7 місяців
Богдан Дубневич. Фото: Микола Тис/ZIK
Богдан Дубневич. Фото: Микола Тис/ZIK

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку електронних декларацій семи осіб за 2015-2017 роки, серед яких заступник голови Нацполіції Ігор Купринець, заступник міністра юстиції Денис Чернишов, народний депутат Денис Омельянович та інші. Та це ще не означає, що перевірка буде швидко і якісно доведена до належних висновків та скерування у правоохоронні органи. Адже, до прикладу, перевірку декларації народного депутата Богдана Дубневича, що розпочата ще 24 жовтня минулого року за повідомленням про корупцію, яке подали журналісти ZIKу, триває досі.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, в найближчі 60 днів будуть перевірені декларації:

Заступника голови Нацполіції – начальника Департаменту захисту економіки Ігоря Купринця за 2015 рік (виправлена) та за 2016 рік (виправлена)

Народного депутата VIII скликання Дениса Омельяновича за 2015 рік (виправлена) та за 2016 рік

Судді Верховного суду України Олександра Потильчака за 2015 рік (виправлена) та за 2016 рік

Заступника міністра юстиції Дениса Чернишова за 2015 та 2016 роки

Заступника голови Чорноморської міськради Одеської області Сергія Биченка за 2016 рік

Депутата Хмельницької облради Андрія Гордійчука за 2016 рік (виправлена)

Голови Чорноморської міськради Одеської області Валерія Хмельнюка за 2016 рік та 2017 роки.

Зазначається, що в Нацагентстві також було ухвалене рішення про подовження терміну повної перевірки декларацій на додаткові 30 днів ще 28-ми суб’єктів декларування.

Про те, що перевірки в НАЗК можуть тривати безкінечно довго журналісти ІА ZIK дізналися з власного досвіду на базі перевірки НАЗК декларації Богдана Дубневича.

Нагадаємо, що перевірка була розпочата, опираючись на повідомлення про корупцію, яке надійшло від журналістів ІА ZIK. Стосувалося воно скандального закладу «Панська чарка» (ТОВ «Глинянська Вежа»), яке перебуває у співвласності Тетяни Дубневич, але не було внесено у декларацію її чоловіка, народного депутата Богдана Дубневича. Що можна вважати порушенням правил декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Ще 24 жовтня 2017 року журналісти ZIK надіслали в НАЗК повідомлення про корупцію щодо народного депутата Богдана Дубневича.

17 листопада 2017 року НАЗК було прийнято рішення № 1203 про проведення повної перевірки декларації Богдана Дубневича за 2016 рік.

19 січня 2018 року було прийнято рішення про продовження строку повної перевірки.

У відповіді на інформаційний запит ІА ZIK ми дізнались, що станом на 16 березня проведено повну перевірку декларації та розпочато підготовку проекту рішення.

Повторний запит, поданий у НАЗК 19 квітня, не сприяв отриманню жодної нової інформації. Повірку проведено і готується рішення. Скільки буде тривати процес підготовки не відомо, адже його терміни не визначені у законі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 20:31 :47