Новини » Політика 2 травня, 2018, 18:58
Каплін: У Яценюка й Авакова немає головного – політичного капіталу
ZIK
ZIK

Аваков контролює кілька незаконних угрупувань напівбандитського характеру. Що ж до Яценюка, то він є більш інтелігентною людиною, але може маніпулювати через держбюджет та обкрадати країну на мільйони.

Про це завив народний депутат України Сергій Каплін в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

«Ні у Яценюка, ні у Авакова немає головного – політичного капіталу, тобто постійного електорату та людей, які б їх підтримували. Проте вони вдало використовують свій адмінресурс, зокрема ресурс МВС, прикордонників та всіх правоохоронних органів, які перебувають у цій вертикалі», – певен Каплін.

На думку депутата, рівень адмінресурсу Авакова складає приблизно 2,5% підтримки голосів на найближчих виборах. До того ж, враховуючи чинне законодавство і можливі зміни до виборчого закону, Аваков може серйозно посилити свій вплив над контролем виборчого процесу і підрахунку голосів.

«Ще однією важливою складовою є вулиця, де Аваков контролює кілька незаконних угрупувань напівбандитського характеру. Також під протекторатом міністра абсолютно всі потоки, пов’язані з наркобізнесом і проституцією.

Адже вертикаль Міністерства внутрішніх справ побудована таким чином, що директор Департаменту по боротьбі з наркотиками перебуває в прямому підпорядкуванні міністру МВС Авакову», – зауважив народний депутат.

Що ж до Яценюка, то політик вважає його більш інтелігентною людиною, ніж Авакова.

«Безумовно, Яценюк може маніпулювати через держбюджет та обкрадати країну на мільйони, але він не буде прямо погрожувати», – підкреслив Сергій Каплін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 20:17 :52