Новини » Політика 1 травня, 2018, 20:58
Семенченко: Замість воєнного стану знову обрали гібридний формат – ООС
ZIK
ZIK

Передусім, формат ведення бойових дій змінили задля піару перед президентськими виборами. Оскільки АТО вже асоціюється з негативом і безпорадністю чинної влади.

Таку думку висловив народний депутат України Семен Семенченко у програмі «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, розпочата в 2014 році Антитерористична операція (АТО) на Донбасі завершилася. Відтак 30 квітня низка районів Донецької та Луганської областей перейшли у режим операції Об’єднаних сил (ООС).

Народний депутат нагадав, що в законі України про оборону чітко зазначено, як потрібно переходити з мирного часу на військовий, мобілізовувати промисловість для надання допомоги фронту, щоб якомога швидше завершити війну.

«Замість введення воєнного стану спочатку вигадали Антитерористичну операцію, щоб мати можливість торгувати з ворогом, наживатися на війні та не нести відповідальності за свої дії. Адже під час АТО відповідальність була досить розмитою між СБУ та Міноборони, натомість Президент фактично ні за що не відповідав», – зауважив Семенченко.

На жаль, констатує депутат, і торгова, і фінансова, і духовна залежність українських можновладців від Росії не дали можливості країні повністю об’єднати всі свої сили для відсічі агресії.

Читайте також: Операція об’єднаних сил: на Донбасі діятиме особливий порядок

«Новий формат ООС не має жодних переваг, оскільки замість воєнного стану знову створили гібрид. Також створюються різні зони, зокрема «червоні», куди не зможуть потрапити ні правозахисники, ні журналісти.

На мою думку, це буде сприяти залученню військового керівництва до різних корупційних і контрабандних схем, щоб зробити їх залежними від влади перед президентськими виборами. І саме так будуть створюватися умови для фальсифікації виборів», – вважає Семен Семенченко.

Читайте також: АТО закінчено? «Учім матчасть»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 17:40 :06