вівторок, 1 травня, 2018, 5:30 Світ
Мей розглядає варіант підписання угоди про асоціацію з ЄС, – The Telegraph

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей розглядає варіант підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом за підсумками реалізації Brexit.

Про це в понеділок написала газета The Telegraph, – повідомляє УНН.

The Telegraph: Мей розглядає варіант підписання угоди про асоціацію з ЄС

За її даними, глава британського уряду повідомила його членам, що Велика Британія, «ймовірно», могла б прийняти угоду про асоціацію з ЄС. В цьому її підтримали міністр фінансів Філіп Хаммонд і міністр з питань Brexit Девід Девіс. Така угода, на їхню думку, могла б працювати і «заощадила б час», оскільки ЄС уже ознайомлений з її деталями.

Представник Європарламенту на переговорах по Brexit, колишній прем’єр-міністр Бельгії Гі Верхофстадт раніше в своїй статті для газети The Telegraph також припустив, що Лондон може підписати «угоду про асоціацію» з ЄС, яку зазвичай укладають країни, охочі приєднатися до ЄС. Воно ж здатне створити умови для налагодження співпраці в сферах торгівлі та безпеки, однак це в майбутньому вимагатиме від Великої Британії дотримання законів ЄС.

На думку Верхофстадта, угода про асоціацію може бути підписана «в кінці перехідного періоду, після чого пізніше вона має бути ратифікована».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 08:27 :17