вівторок, 1 травня, 2018, 12:21 блоги Політика
АТО закінчено? «Учім матчасть»

АТО закінчено, заявив український президент Петро Порошенко. Але нагадаю положення Закону України «Про боротьбу з тероризмом».

Стаття 18: «Антитерористична операція вважається завершеною, якщо терористичний акт припинено та ліквідовано загрозу життю і здоров’ю заручників та інших людей, які знаходилися в районі її проведення.

Рішення про припинення антитерористичної операції приймається керівником оперативного штабу з управління цією операцією... «

Стаття 12: «... Втручання в оперативне управління антитерористичною операцією будь-яких осіб незалежно від посади не допускається....»

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 20:41 :04