Чому ви зареєструвалися у Facebook? Просте пояснення – любов і робота
Юрій Мартинович
репортер, оператор, письменник
Фото: bloomfire.com
Фото: bloomfire.com

У найпопулярнішій соціальній мережі світу зареєстровано понад два мільярди людей. Такого числа послідовників не має жодна церква, держава, спільнота. У Facebook люди діляться своїми думками та життям у вигляді слів, картинок, відео. Там ми у групах, статусах, у колах своїх інтересів, зрештою, у затишному спокої. Мережі уже чотирнадцять років, та багато людей зареєструвалися у ній так давно, що вже забули про причину, яка привела їх туди. Добре, що є функція «Спогади» і можна побачити навіть перший допис, яким ми поділилися зі світом. Коли ж запитати: «Чому ви зареєструвалися у Facebook?», то можна почути багато цікавих відповідей.

Якось я запитав про це своїх друзів у тому ж Facebook. Звісно, щоб додати їм упевненості, я написав своє пояснення. Воно досить просте – гарна дівчина і бажання більше дізнатися про неї. Саме так, захоплення кимось і пошуки її – привели мене у Фейсбук сім років тому. А далі, крок за кроком, я дізнався більше, хто я, хто всі ці люди довкола мене, чим вони живуть і що люблять. Facebook – це не книга облич, це книга людської психології, тут можна вивчити як теорію, так і практику.

Для багатьох моїх друзів – пошуки конкретної людини стали також поштовхом зареєструватися. Хтось шукав любові, хтось нових знайомих, а когось роботодавці змусили. Та були відповіді, що мовляв: «від нудьги», «просто так», «жж впав», «вк надоїв/заблокували».

Міграції людей у соціальні мережі значною мірою пов’язані із тим фактом, що людина – хижак, а хижаки люблять спостерігати та вивчати. Терени Інтернету – це стерильний світ, де ми можемо бути ким завгодно, але у підсумку – завжди знаходимо себе. Така от теперішня екзистенція. Соціальні мережі стають нашим другим домом, де ми спілкуємося і працюємо, бо так простіше жити у цьому сучасному світі. Чи добре це? Я думаю, що це питання не має значення, допоки ми пам’ятаємо причину, яка привела нас у Facebook та інші соціальні мережі. Бо тоді ми можемо зрозуміти та осягнути весь той досвід, який отримали і досі отримуємо завдяки постійному оновленню нашої стрічки новин.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:27 :40