Українські борці на Євро-2018 в Росії виступатимуть без свого лідера Жана Беленюка

Український борець греко-римського стилю, срібний призер Олімпіади-2016 у Ріо-де-Жанейро Жан Беленюк (на фото) повідомив, що йому заборонили виступити на чемпіонаті Європи, який пройде в Каспійську (Росія).

Боротьба: Збірна України їде на чемпіонат Європи в Росію, але без Беленюка

Про це він написав на своїй сторінці в Instagram: «На превеликий жаль, мені їхати на чемпіонат Європи в Росію заборонили за тиждень до виїзду.

Не хочу вдаватися в подробиці, зазначу лише, що ми до останнього боролися за право їхати на ці змагання і, закладаюсь, доклали б всі свої сили, щоб підняти український прапор і на цьому всеєвропейському форумі. Була витрачена маса сил, часу, нервів і здоров’я для того, щоб підготуватися належним чином, але зараз розумію, що все виявилось даремним.

У майбутньому все зміниться, і політична кон’юнктура також, як це було неодноразово, але ніхто не поверне спортсменам їх молодість і можливість, проявити себе, коли ти молодий та сильний.

Чесно зізнаюся, незважаючи на те, що посміхаюся на фото, всередині прикро, чоловіки повинні вміти часом приховати свої справжні емоції».

При цьому збірна України все ж виступатиме на цьому Євро-2018. До Каспійська їде 30 українських спортсменів, які виступатимуть у вільній, греко-римській та жіночій боротьбі.

Нагадаємо, чемпіонат Європи-2018 пройде з 30 квітня по 6 травня в Каспійську. Раніше Жан Беленюк заявив, що через пропуск чемпіонату Європи-2018 українських борців можуть не допустити на чемпіонат світу-2018, що в свою чергу може коштувати нам путівками на ХХХІІ літні Олімпійські ігри 2020 року в Токіо.

 

Loading...