п'ятниця, 27 квітня, 2018, 1:00 Світ
Росіяни відмовилися від спільного обходу місії в Сіетлі, – Держдеп

Державний департамент США звертався з пропозицією до співробітників російської дипмісії провести спільний обхід приміщення, де знаходилося консульство РФ в Сіетлі.

Про це заявила офіційний представник відомства Ванесса Еккер в коментарі «Голосу Америки».

«Не було ніякого вторгнення. Ми навіть російську сторону запросили брати участь і супроводжувати нас в обході резиденції. Вони відмовилися від цього запрошення», – сказала представник Держдепартаменту.

Представникам американської адміністрації довелося просвердлити замки на дверях будівлі, яку до 24 квітня займало російське консульство в Сіетлі.

Російський МЗС у своєму Твіттері розповсюдив відео, заявивши, що представники американських спецслужб намагаються вторгнутися на територію російського консульства.

Однак, як зазначила Еккер, дії Вашингтона законні та не виходять за рамки Віденської конвенції про консульські відносини.

«Сполучені Штати відкликали свою згоду на роботу консульської установи Росії в Сіетлі. Ми це зробили у відповідь на використання російським урядом хімічної зброї на території Великобританії. Об’єкт зараз не користується дипломатичним статусом і засобами захисту», – додала вона.

Нагадаємо: 26 березня Білий дім заявив, що російське консульство в Сіетлі буде закрито. Його співробітники повинні були до 25 квітня покинути місто.


Реклама

Для того, чтобы защитить ваш телефон от возможных негативных факторов, вам потребуется приобрести чехол. Вашему вниманию чехол для lenovo. Высокое качество, отличная цена, большой выбор.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 21:27 :21