п'ятниця, 27 квітня, 2018, 0:02 Світ
ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо протидії гібридній війні
ПАРЄ
ПАРЄ

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) прийняла резолюцію про протидію «гібридній війні».

Про це повідомив нардеп та віце-президент ПАРЄ Володимир Ар’єв у Facebook.

Асамблея зі стурбованістю відзначає, що сьогодні держави все частіше стикаються з явищем «гібридної війни», що створює новий тип загрози на основі поєднання військових і невійськових засобів, таких як кібератаки, кампанії масової дезінформації, в тому числі фальшиві новини, зокрема в соціальних мережах, порушення комунікацій та інших мереж. Кібернетичні удари особливо небезпечні, оскільки вони можуть вразити стратегічну інфраструктуру країни, таку як система управління повітряним рухом або атомні станції.

«Тому «гібридна війна» може дестабілізувати і підірвати цілі суспільства і викликати численні жертви. Все більш широке використання цих нових тактик, особливо в поєднанні, викликає занепокоєння щодо адекватності існуючих правових норм», – записано у резолюції.

Асамблея також висловлює глибоку стурбованість з приводу численних випадків масових кампаній по дезінформації, спрямованих на підрив безпеки, громадського порядку і мирних демократичних процесів.

«Існує дуже важлива потреба в розробці інструментів для захисту демократії від «інформаційної зброї», зберігаючи при цьому свободу слова та свободу засобів масової інформації», – йдеться в резолюції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 06:36 :24