Новини » Львів 27 квітня, 2018, 21:56
МАУ та Міжнародний аеропорт «Львів» відкрив новий авіарейс до Барселони

Сьогодні 27 квітня авіакомпанія МАУ відновлює пряме авіасполучення між Львовом та Барселоною. Такий рейс вже існував у 2006 році, працював близько трьох років, але згодом був закритий. Це вже 8 напрямок, який МАУ виконує з аеропорту «Львів».

Про це повідомляє прес-служба МА «Львів» ім. Данила Галицького.

«Сьогодні ми маємо новий рейс на Барселону. Нагадую, що цей напрямок уже був в історії нашого аеропорту. У 2006 році ми відкривали цей рейс, він був дуже успішний, виконувався 3 роки. Звичайно, я рада, що ця історія повторюється. Дякую компанії МАУ, дякую, що ви продовжуєте конкурувати і залишатися нашим постійним клієнтом в аеропорту. Ви маєте 27% перевезень і ви № 1. Так, сьогодні є конкуренція і інші авіакомпанії, але добре, що ви з нами і ми бачимо, що ви достойно конкуруєте і достойно розвиваєтесь. Але нам з вами ще є куди прагнути. І наступним важливим етапом нашої співпраці мають стати трансконтенинтальні рейси», – зазначила генеральний директор МА «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська.

Слід відзначити, що МАУ прагне зорієнтувати цей рейс не лише на українців, які бажають відвідати Барселону, але також на туристів з Іспанії, які будуть навідуватись до Львова та області.

«Восени МАУ вже приймали групу туроператорів, з різних міст Іспанії, які зацікавлені в українському ринку. Також ще одна групу планує прибути наприкінці травня», – повідомила регіональний менеджер з продажу АК «МАУ» Катерина Стащишин.

Спочатку рейс до Барселони відбуватиметься один раз на тиждень – в п’ятницю, з поверненням до Львова – у суботу. Та вже з 19 червня можна буде подорожувати зі Львова до Барселони ще й у вівторок, зворотній рейс – у четвер.

Політ триватиме трошки більше трьох годин. Зараз вартість квитка в обидва боки починаючи від 190 доларів.

Нагадуємо, що МАУ зараз є найбільшою авіакомпанією, яка працює у МА «Львів». Вона виконує рейси на 7 напрямках: Бориспіль; Тель-Авів; Болонья; Рим; Мадрид; Хургада та Шарм-Ель-Шейх. А відсьогодні додався й восьмий – у Барселону.

У 2017 році авіакомпанією «МАУ» перевезено найбільше пасажирів з/до Львова, а саме 356,2 тис. (33% від загального пасажиропотоку).

У 2017 році напрямок Бориспіль (KBP), регулярні рейси до якого виконувала авіакомпанії МАУ, зайняв друге місце за кількістю перевезених пасажирів (перше Стамбул – 17%, третє Анталія – 14%, четверте Варшава- 11%, п’яте – Хургада – 6%).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:17 :55