Новини » Політика 27 квітня, 2018, 20:20
Комісія Україна-НАТО не відбувається, зате засідає комісія Росія-НАТО, – експерт
ZIK
ZIK

У НАТО словами нас підтримують, а насправді ведуть діалог із Росією, і не з ким-небудь, а з генералом, який склав концепцію, яку вони застосовують в Україні.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив український дипломат, експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук.

«Слів вже давно ніхто не боїться. Тільки тоді, коли є конкретні дії, вони набувають якогось значення. Тепер подивимось на отакі дії НАТО – нібито Україна партнер, Альянс підтримує нас словами і деколи програмою допомоги, а Росія, яка кинула прямий виклик, з нею вони мають де-факто холодну війну не перший рік.

У заяві Ради міністрів НАТО говориться про засоби жорсткого захисту, але комісія Україна-НАТО не проводиться, а відбувається комісія Росія-НАТО», – відзначив пан Філіпчук.

Більше того, за словами експерта, певний час і НАТО, і ЄС не проводили заходи політичного діалогу з Росією. А проведення таких заходів є вже певним сигналом.

«Я дуже здивувався, коли дізнався, що відбувся візит керівника російського Генштабу Герасимова, який є автором концепції гібридної війни. Його прийняли і провели повноцінну зустріч. Тому з кимось відбувається діалог, а з кимось – ні. У НАТО словами нас підтримують, а насправді ведуть діалог із Росією, і не з ким-небудь, а з генералом, який описав, як далі діяти Росії у війні», – розповів гість програми.

Як зауважив пан Філіпчук, такої безпрецедентної підтримки, яка була в України одразу ж після Майдану, ми ніколи не мали в нашій історії.

«Якби ця підтримка з нашого боку була зустрінута реформами, боротьбою з корупцією та адекватною зовнішньою політикою, то, я думаю, сьогодні ми були б зовсім в іншому становищі у відносинах із країнами НАТО», – констатував Василь Філіпчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 10:07 :50