четвер, 26 квітня, 2018, 14:12 Політика
Не варто говорити, що Вакарчук не піде на вибори, – соціолог
ZIK
ZIK

Попри те, що Святослав Вакарчук заявив про те, що не братиме участь у президентських виборах, є інформація, що він готується до передвиборчої кампанії.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK зазначив заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів.

«Ми включили у свій соціологічний рейтинг майже усіх політиків, які реально можуть піти на президентські вибори. Не потрібно говорити, що Святослав Вакарчук не піде на вибори. Він зробив таку заяву, але ми знаємо про те, що він, все-таки, готується до передвиборчої кампанії і, скоріш за все, братиме участь у виборах», – запевнив заступник директора соціологічної групи «Рейтинг».

Також він зазначив, що була заява Володимира Зеленського про те, що він разом із партією «Слуга народу» братиме участь у президентських виборах.

«Тим більше, що у багатьох дослідженнях закритого типу Зеленський уже фігурував. Коли ми оприлюднюємо рейтинги, нам дуже часто задають питання, чому ми не включили якогось кандидата. Тому ми включили їх усіх», – пояснює Любомир Мисів.

Він також пояснив, чому у соціологічному опитуванні «Рейтингу» не було імені мера Києва Віталія Кличка.

«Ми не можемо його включати, бо у нас є влада в особі Петра Порошенка. Якщо ми поставимо інших кандидатів, то просто зробимо меншим рейтинг Президента. Рейтинги Вакарчука і Зеленського не роблять рейтинг Порошенка меншим, бо, поглянувши на розрізи, помітно, що у них рейтинги самостійні», – підкреслив соціолог.

Також він зазначив, що у «Рейтингу» немає інформації про те, що Кличко не йде на вибори, але є інформація про те, що поки що єдиний кандидат від нинішньої влади – Петро Порошенко.

«Якщо подивитись наше дослідження, першим слайдом є напрям руху країни. Сьогодні ми бачимо, що лише 14% респондентів говорить про те, що країна рухається в правильному напрямку. Ці 14% приблизно збігаються з показником довіри до Президента. Натомість 75% вважають, що Україна рухається у неправильному напрямку», – розповів фахівець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 11:06 :18