четвер, 26 квітня, 2018, 5:25 Політика
Керівник САП: Слід визнати – не на всіх топ-чиновників можна знайти доказову базу
ZIK
ZIK

Ті справи, які вже довели до суду, свідчать про те, що для НАБУ та САП недоторканних нема. Є питання доказової бази, бо не на всіх топ-чиновників слідство може знайти доказову базу.

Про це в ефрі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Гість програми наголосив, що довіряє прокурорам, які працюють у САП, і наголосив, що всі прокурори відомства, яке він очолює, – професіонали.

«Я їх закликаю до того, що не треба вестися на піар – кожен день проводимо розмови – лише докази. Все інше забудеться, вкінці спитають про докази», – зазначив Назар Холодницький.

Гість програми, відповідаючи на запитання щодо того, що працівники антикорупційних органів бояться зачіпати найвищих посадовців, ухиляються від них тощо, зазначив, що його два роки звинувачували у тому, що він залежний від Адміністрації Президента чи Генеральної прокуратури.

«Але генпрокурор зараз вимагає мого звільнення. Мені два роки дорікають різними нюансами, але ті справи, які ми вже довели до суду, свідчать про те, що для нас, для мене, для НАБУ та САП, недоторканних нема. Є питання доказової бази, бо не на всіх топ-чиновників, на жаль, і це слід визнати, слідство може знайти доказову базу. Не у всіх справах детективи і прокурори можуть виграти. Як це у справі МАУ, так званій справі про білетний збір, наприклад, коли мене звинувачують, що я гальмую цю справу, але якщо там є рішення трьох судів включно із Вищим адміністративним судом, а в нас доказова база – стоїть висновок експерта… з такими доказами я до суду не піду, бо я розумію, що у цій ситуації сторона захисту виявилася сильнішою», – зазначив Назар Холодницький.

Окрім того, Назар Холодницький, який є віце-президентом ФФУ, зазначив, що у Федерації футболу України він відповідає за Контрольно-дисциплінарний комітет і за Комітет етики. «У нас є напрацювання в антикорупційному так званому напрямку. Якось важко у громадській спілці говорити про корупцію, це більше поняття для державних коштів», – зазначив Назар Холодницький.

Що ж до ситуації із корупцією у футболі, як зазначив гість програми, він з нею обізнаний і запевнив, що над цими питаннями працюють у межах повноважень ФФУ. Назар Холодницький зазначив, що це також і завдання правоохоронних органів. «Дайте трохи часу, і, я думаю, щось буде… Мені болить тема українського футболу, бо я люблю цю гру, і мені дуже шкода, що так відбувається з українським футболом», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 10:24 :24