Новини » Регіони 26

Чернівецька міськрада підтримала звернення Президента до патріарха Варфоломія

Чернівецька міськрада висловила підтримку Президенту України Петру Порошенку щодо його звернення до Вселенського патріарха Варфоломія щодо надання автокефалії Українській православній церкві.

Про це повідомляє власкор ІА ZIK.

Відповідне рішення на сесії 26 квітня підтримали 29 депутатів.

Рішення ініціював керівник фракції БПП Василь Максимюк, який з трибуни зачитав звернення міськради до Президента та Верховної Ради України.

«Чернівецька міська рада заявляє про підтримку звернення Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України до Вселенського патріарха Варфоломія про надання автокефалії Українській православній церкві. Вважаємо, що таке рішення Константинопольської Матері-церкви буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла Хрещення», – йдеться у заяві.

«Рішення про автокефалію сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні на засадах релігійної свободи та міжконфесійного миру, стане важливим кроком для забезпечення прав, свобод і релігійних потреб громадян», – йдеться в ухваленому зверненні Чернівецької міськради.

Loading...
Loading...
Loading...