Новини » Львів 25 квітня, 2018, 14:41
З львівської школи №100 звільнили вчительку «за привітання до дня народження Гітлера»

Сьогодні директор школи № 100 вручив Мар’яні Батюк наказ про звільнення з роботи зі школи № 100 та трудову книжку.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми не допустимо, аби в львівських школах працювали люди, які прославляють тих, хто вбивав мільйони українців. І Гітлер, і Сталін – це злочинці, на руках, яких кров як наших предків, так і мільйонів людей інших націй. Якщо вчителька історії цього не знає – їй не місце серед дітей», – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, управління освіти Львівської міської ради видало наказ за результатами фактів, викладених у ЗМІ щодо заступника директора школи № 100, вчителя історії цієї школи Мар’яни Батюк. Директору школи № 100 рекомендовано звільнити Мар’яну Батюк із займаної посади. Відтак, сьогодні директор школи № 100 видав наказ про звільнення Мар’яни Батюк із займаної посади. Цей наказ було вручено Мар’яні Батюк особисто.

В процесі роботи комісії відібрано пояснення від директора школи № 100 та від заступника директора школи № 100 Мар’яни Батюк.

З метою спростування чи підтвердження даного факту, управлінням освіти вчора, 24 квітня, Мар’яні Батюк вручено лист про те, щоб вона прибула о 16.30 год 24 квітня в ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» для надання можливості завантаження копії архіву її акаунту в мережі Facebook.

Мар’яна Батюк ознайомилась з листом, однак, у визначений час не з’явилась. Враховуючи те, що відсутні будь-які факти, які підтверджують зворотне, комісія управління освіти зобов’язала директора школи № 100 розглянути питання звільнення з роботи Мар’яни Батюк за вчинення аморального поступку, несумісного з продовженням її роботи в школі.

Сьогодні, 25 квітня, Мар’яні Батюк в приміщенні школи повторно запропоновано надати доступ до архіву її акаунту в мережі Facebook, однак, вона відмовилась це зробити.

Як відомо, 20 квітня у соціальній мережі Facebook на сторінці Мар’яни Батюк був опублікований допис з привітанням до дня народження Адольфа Гітлера.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 07:17 :56