Новини » Львів 25 квітня, 2018, 14:16
У музеї «Територія Терору» згадуватимуть події аварії на ЧАЕС

Завтра, 26 квітня, у 32-у річницю Чорнобильської трагедії, у львівському музеї «Територія Терору» відбудеться показ циклу документальних короткометражних фільмів від Школи журналістики Українського католицького університету – «Тридцята весна».

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Відеоісторії створені студентами Школи журналістики Українського католицького університету в межах курсу Основи відеорежисури Андрія Приймаченка.

«Хтось уперше тримав камеру в руках, хтось вперше відкрив програму для монтажу, хтось шукав історії у Зоні відчуження, а хтось знайшов їх у незаражених містах. Але всі ці історії заслуговують на увагу, бо вони – про людей, які дотичні до того, що могло стати кінцем нашого з вами дому, але не стало», – зазначають керівники проекту.

Організатори запрошують усіх охочих послухати історії очевидців трагедії, її безпосередніх учасників та людей, які знають про Чорнобиль лише з книжок.

В заході візьмуть участь: Андрій Приймаченко, режисер, дизайнер, викладач УКУ; Вікторія Бабенко, завідувачка кафедри журналістики УКУ; керівництво музею «Територія Терору».

Вхід вільний, початок о 18 год.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 07:54 :36