live
Новини » Львів 1652

Ні дороги, ні маршруток: жителі Сільця та Мокрян живуть із обмеженим сполученням

Фото тематичне: market.korupciya.com
загрузка...
загрузка...

Жителі сіл Сілець та Мокряни Дрогобицького району уже багато років мають проблеми із дорогою і, відповідно, сполученням. Водії рейсової маршрутки та учнівського «Школярика» відмовляються їздити через абсолютно непридатне для експлуатації дорожнє покриття.

Про це редакції ІА ZIK повідомили жителі сіл Сілець та Мокряни, звернувшись із колективним листом-скаргою. Зокрема, у їх зверненні йдеться, що села розташовані біля річки Бистриця, з якої «злодії вивозять камазами гравій і розбивають розбиту дорогу».

Фото: ZIK
Фото: ZIK

«На сьогоднішній день ділянка дороги від с. Городище до с. Мокряни з такими ямами, що неможливо проїхати ні машиною, ні велосипедом. Водій, що возить дітей до школи з наших сіл у село Городище, відмовляється їздити, через незадовільний стан дороги. Автобуса з наших сіл до міста Дрогобич – не має», – пише автор листа-звернення Михайло Сілецький.

У Львівській ОДА зазначили, що дана дорога (С141418 Городище-Східниця) включена у перелік доріг, які планують ремонтувати. Кошти мають надійти із державного дорожнього фонду, однак, наразі бюджет не затверджений. Тобто, коли точно почнуть ремонтувати цю дорогу – не відомо.

Стосовно транспортного сполучення, то заступник директора ТОВ «Канзас» Іван Асафат, компанії перевізника, який возить жителів цих сіл до Дрогобича, запевнив, що проблем немає. Щодня відбуваються три рейси. Питання із добиранням виникає, коли річка Бистриця виходить із берегів, тоді змиває кладку і люди не можуть добратися до маршрутки. Однак, люди у телефонному режимі повідомляють водія про стан справ і чи варто їхати.

«5-10 людей їздять регулярно із цих сіл, а часом маршрутка геть пуста», – сказав Іван Асафат.

«Систематичних проблем із курсуванням автобуса «Школярик» теж немає», – запевняє начальник відділу освіти Самбірського району Оксана Хула.

За словами чиновниці, дійсно, бувають випадки, коли автобус не їде, але це через «поважні причини».

«Трапляються окремі випадки, розпорядження департаменту освіти стосовно тих чи інших заходів, коли доводиться міняти графік маршруту автобуса. Тоді учням швидше самим добратися додому, ніж чекати на «Школярик». Водій не відмовляється їхати через погану дорогу, хоча та дійсно у критичному стані», – сказала Оксана Хула.

Google карта
Google карта

Село Сілець та Мокряни – це близько п’ятсот людей населення. У листі-скарзі, який надійшов у редакцію ІА ZIK, також мовиться, що 134 громадяни цих населених пунктів не задоволені таким станом справ.

«Невже так важко владі порівняти дорогу та надати рейсовий автобус?», – підсумовує автор листа Михайло Сілецький.

Loading...
Loading...
Loading...