Новини » Економіка 25 квітня, 2018, 14:23
Конкуренти намагаються дискредитувати Львівську тютюнову фабрику, – Козловський
Григорій Козловський. Фото: rbc.ua
Григорій Козловський. Фото: rbc.ua

Конкуренти намагаються дискредитувати Львівську тютюнову фабрику. Заяви про те, що підприємство не купує акцизні марки і ухиляється від сплати податків, не відповідають дійсності.

Про це в інтерв’ю виданню РБК-Україна заявив власник української фабрики Григорій Козловський.

Він нагадав, що 3 роки тому його компанія освоїла випуск сигарил.

«Це ніша, в якій великі мультинаціональні компанії не присутні... Запропонувавши українському споживачеві більш дешевий продукт, наша фабрика змогла значно збільшити обсяги продажів і виробництва», – розповів Григорій Козловський.

За його словами, до 1 липня законодавством передбачені однакові акцизні марки для сигарил і сигарет з фільтром. «При цьому акциз на різну продукцію може бути різним і залежить від складної формули нарахування цього податку. Процедура придбання акцизної марки передбачає заморожування великого обсягу оборотних коштів за 2 місяці до отримання марки. Однак, законодавством передбачений механізм, згідно з яким виробник сигарет може замовити дешевшу марку, а за результатами виробництва подати уточнюючу декларацію та здійснити доплату, виходячи з продажу конкретної продукції», – пояснив він.

У той же час, як зазначив власник ЛТФ, «ніхто не дивиться, що ми робимо доплати і не говорить, за що ми робимо доплати».

Підтвердженням того, що Львівська тютюнова фабрика не порушує закон, є п’ять перевірок податкової, в ході яких не було виявлено порушень, додав він.

«Сума податків, сплачених до бюджету в 2017 році, склала 1,6 млрд грн. На сьогоднішній день ми маємо грамоту сумлінного платника податків і є в трійці найбільших платників податків у Львівській області», – повідомив Григорій Козловський.

Нижчу ціну на продукцію, як пояснив власник ЛТФ, його компанія може дозволити завдяки ефективному використанню оборотних коштів і оптимізації собівартості. «Все це дозволяє нам пропонувати українському споживачеві недорогу тютюнову продукцію і хоч якось конкурувати з великими транснаціональними компаніями», – сказав він.

Неправдиву інформацію про ЛФТ, за словами Григорія Козловського, поширюють компанії, які, «не дуже вибираючи методи ведення бізнесу, постійно завищуючи ціни, дійсно шкодять економіці».

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міністерство фінансів з ініціативи великих міжнародних тютюнових компаній розробило законопроект, який фактично встановлює мінімальні ціни на сигарети на рівні 26,8 грн. Встановлення мінімальних цін не тільки суперечить Європейському законодавству і нормам СОТ, але і загрожує банкрутством українським виробникам дешевих сигарет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 22:17 :55