середа, 25 квітня, 2018, 20:10 Політика
Гриценко: НАБУ заважає працювати системний спротив старої системи
ZIK
ZIK

Є чинники, які заважають НАБУ працювати, але вони не є критичними, і структура має можливості для виправлення цих проблем.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив активіст Автомайдану Олексій Гриценко.

Нагадаємо, сьогодні директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник прозвітував про три роки діяльності НАБУ.

Олексій Гриценко зазначив, що за роботу НАБУ поставив би оцінку «четвірку з плюсом», оскільки це новий орган, створений «із нуля», і єдиний, який показав роботу, що є нетрадиційним явищем для правоохоронної системи в Україні. Цей орган спромігся розслідувати справи щодо топ-корупціонерів, чого раніше ніхто не робив.

Активіст Автомайдану зауважив, що є чинники, які заважають НАБУ працювати, але вони не є критичними, і структура має можливості для виправлення проблем.

Так, серед чинників, які заважають роботі Антикорупційного бюро, Олексій Гриценко назвав такі: «Це системний спротив старої системи, який виявляється у багатьох факторах. Це – спроби обмежити, ненадання прослуховування, нестворення ефективного суду».

Іще однією проблемою, яку назвав Олексій Гриценко, є відсутність працюючої судової системи.

«Судова система не працює, як повинна працювати. Потрібно, щоб кожен суд був антикорупційним, але нам до цього ще довго йти, «завдяки» у тому числі ВККС і пану Козьякову, який провалює те, що мали робити. Тому багато є об’єктивних чинників, але основне – це спротив старої системи, у якої дуже багато важелів впливу», – вважає Олексій Гриценко. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 10:12 :48