середа, 25 квітня, 2018, 7:38 Політика
Фейгін: Справу Сущенка вестиме інший адвокат, ознайомлений з процесом
Російський адвокат Марк Фейгін. Фото: ukrainian.voanews.com
Російський адвокат Марк Фейгін. Фото: ukrainian.voanews.com

Марк Фейгін, якого позбавили статусу адвоката у РФ, заявив, що справу українського політв’язня Романа Сущенка вестиме інший адвокат, ознайомлений з процесом.

Про це він сказав у коментарі «Громадському».

«Це буде людина, якій я довіряю, це людина, знайома зі справою», – зазначив Фейгін.

Він також підкреслив, що відновити його адвокатський статус буде «практично нереально», додавши, що «проблема в судах».

«Так вийшло, що справа Сущенка стала моєю останньою в адвокатській кар’єрі. Незважаючи на позбавлення мене статусу, я відчуваю відповідальність перед Романом, який на мене сподівається, і продовжу працювати по цій справі в трохи іншій якості. У понеділок ми з Романом попрощалися швидко, по-діловому – і тепер я буду робити все, щоб привітатися з ним вже на волі.

Тут, повторюся, важлива дата – приїзд до Росії президента Макрона в кінці травня. Але є і найближча дата: вже 25 квітня – наступне засідання по справі Сущенка. У справі залишається адвокат, якого я встиг ввести в цей процес», – повідомив адвокат.

«Не виключено, що до Романа прийшли офіцери ФСБ. Можливо, саме зараз вони розмовляють з ним, умовляючи продовжити роботу з іншим адвокатом, їх креатурою... За добу до цього від Сущенка вивезли співкамерника. Тобто він тепер опинився в «одиночці». Можливо, це було не випадково.

Тому я зараз не готовий розмірковувати про подальшу тактику і стратегію захисту. Потрібно, як мінімум, дочекатися середи, дізнатися, яка ситуація, а тоді вже можна буде говорити детальніше», – вважає Фейгін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 20:15 :31