Новини » Політика 24 квітня, 2018, 17:29
Снєгирьов: Начальника управління СБУ Луганщини Президент звільнив за підсумками програми на ZIKу
ZIK
ZIK

Завдяки телеканалу ZIK було ухвалене кадрове рішення: Президент Петро Порошенко звільнив із посади начальника Управління СБУ Луганської області Олега Козловського. Ймовірно, причиною цього стала контрабанда з тимчасово окупованими територіями.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Створення тимчасових міжнародних адміністрацій на окупованих територіях мають підводні камені. Хочу навести для прикладу досвід Хорватії, де за згодою обох сторін їх ввели. Тобто на це погодилися центральний хорватський уряд і місцеві сербські організації», – пригадує Дмитро Снєгирьов.

Співголова громадської ініціативи «Права справа» переконаний, що у створенні міжнародних адміністрацій у Луганську та Донецьку, насамперед, зацікавлена влада Росії.

«Чому Росія просуває цю ідею? З одного боку – офіційний Київ, з іншого – Донецьк і Луганськ, який має дати згоду на формування тимчасових міжнародних організацій. Повертаючись до Хорватії, там одразу віддали під контроль проблемну ділянку кордону сербам. Вони поставили своїх митників, жодна контрабанда не могла пройти. Однак заява Росії щодо нас була чіткою: «Ми ніколи не віддамо ділянку кордону під контроль України, миротворців, тимчасових міжнародних організацій тощо». Фактично маємо глухий кут», – говорить Дмитро Снєгирьов.

Крім того, співголова громадської ініціативи «Права справа» звертає увагу на те, що завдяки телеканалу ZIK вдалося добитися кадрових рішень.

«Хочу подякувати телеканалу ZIK. Нещодавно я виступав у програмі Остапа Дроздова. За її підсумками вчора був указ Президента про звільнення з посади начальника Управління СБУ Луганської області Олега Козловського. Дякую телеканалу ZIK, адже наведені факти в ефірі призвели до ухвалення кадрових рішень», – додає  співголова громадської ініціативи «Права справа».

Нагадаємо, в ефірі хард-ток-шоу «Drozdov» Дмитро Снєгирьов розповів про те, як на контрабанді з тимчасово окупованих територій, насамперед, заробляє СБУ.  Після ефіру на своїй сторінці у Facebook він написав, що звільнення Олега Козловського є реакцією Петра Порошенка на виступ у програмі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 00:10 :14