вівторок, 24 квітня, 2018, 14:07 Суспільство
Владі не потрібні добровольці як організована сила, – Іллєнко
ZIK
ZIK

Свого часу у 2014 році добровольці закрили собою ту прогалину, що виникла в результаті фактичного розвалу державних силових структур. Сьогодні ж є спроби навіяти суспільству думку, що вони – неконтрольована стихійна отаманщина.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Андрій Іллєнко.

«Я думаю, що депутати досі не впорядкували статус добровольців, оскільки більшості із них, як і нинішній владі, загалом не потрібні добровольці як організована сила. Добровольці їм потрібні були лише у 2014 році, аби їх максимально використовувати та піаритись на них», – заявив Андрій Іллєнко.

Проте зараз, підкреслив він, гасла залишились лише гаслами – немає бажання віддати належне тим людям, які захистили державу у найкритичніший для неї момент.

«Ми пам’ятаємо, що у нас відбувалося, як поводилися державні структури. Згадаймо, скільки було зрадників, які зламали присягу і перейшли на бік ворога на Донбасі та в Криму. Натомість добровольці витягнули на себі найважчі перші місяці війни», – пригадує народний депутат.

За його словами, добровольці собою закрили ту прогалину, що виникла внаслідок фактичного розвалу українських силових структур.

«Якщо ми згадаємо навіть останні роки, весь час ішла системна політика на дискредитацію добровольчого руху. Через різного роду подачі інформації навіювались думки, що добровольці – неконтрольована стихійна отаманщина. Закінчувалось все навіть прямим репресіями – скільки людей сиділи або досі сидять в слідчих ізоляторах чи в’язницях», – підкреслив політик.

При цьому, наголосив він, українці не бачать, щоб у в’язниці сидів хтось із «вагомих» сепаратистів.

«Законопроект №7190 про визнання добровольців – це спільна позиція багатьох середовищ, в тому числі і самих добровольців. Ми наполягаємо, щоб в парламенті був розгляд, і нехай кожен депутат пояснить свою позицію», – каже народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 14:49 :06