вівторок, 24 квітня, 2018, 21:20 Політика
Віталій Скоцик: Ніколи не вів жодних розмов про співпрацю з Банковою
ZIK
ZIK

Щодо «режиму Порошенка», ми у конструктивній опозиції й абсолютно не погоджуємося із тією економічною політикою, яка сьогодні проводиться у нашій державі. Тому ми говоримо про те, що треба рухатися еволюційним шляхом.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Віталій Скоцик розповів, що Аграрна партія існує в Україні вже 21 рік. Політик наголосив, що за цей період партія не стала власністю якогось олігарха або людини з косою, вилами чи лопатою.

«Аграрна партія є чітко ідеологічною партією. Ми є класичною консервативною партією, яка відображає інтереси цілого українського народу, який говорить прості речі: збережемо найцінніше – побудуємо найкраще. Тому усі свої надії ми покладаємо на весь український народ, а не на окремих людей, які працюють на землі», – зауважив Віталій Скоцик.

Також він зазначив, що Агарна партія сьогодні не підтримує тієї економічної політики, яку сьогодні здійснює «режим Порошенка».

«Щодо режиму Порошенка, ми у конструктивній опозиції, і ми абсолютно не погоджуємося із тією економічною політикою, яка сьогодні проводиться у нашій державі. Тому ми говоримо про те, що треба рухатися еволюційним шляхом. І наступний рік, коли завершується каденція чинного Президента і Верховної Ради, – це той час, коли український народ повинен прийняти своє рішення й обрати людей, які замінять фіктивну політичну систему нашої держави», – наголосив Скоцик.

А щодо можливої залежності Аграрної партії від Адміністрації Президента, Віталій Скоцик заявив, що він жодного разу не зустрічав Президента нашої країни.

«Я також не знаю жодної людини з президентської Адміністрації. Ніколи ніяких розмов ні з Президентом, ні з його представниками щодо того, щоб Аграрна партія співпрацювала з БПП у нас не було і на сьогоднішній день немає», – заявив голова Аграрної партії України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 20:31 :03