Новини » Львів 24 квітня, 2018, 13:24
Цьогоріч «Львівтеплоенерго» планує провести заміну 15 км теплових мереж

Теплопостачальні підприємства Львова готуються до нового опалювального сезону 2018-2019 року. Першим етапом підготовки до ремонтної кампанії є проведення гідравлічних випробувань теплових мереж.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Гідравлічні випробовування проводяться щорічно, після завершення опалювального сезону, згідно з пунктами «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України №71 від 14.02.2007р, та пунктом VI «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України N 620/378 від 10.12.2008.

«Щорічні гідравлічні випробування теплових мереж – це необхідні роботи, передбачені нормативними законодавчими документами України і є обов’язковими до виконання. Зокрема, пунктом VI «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України N 620/378 від 10.12.2008 р., вказано, що власники тепломереж, або уповноважені ними органи, під час підготовки обладнання теплових мереж до опалювального періоду повинні провести гідравлічні випробування устаткування теплових мереж на щільність та міцність. Отож, гідравлічні випробування – це обов’язкова вимога, яку необхідно виконати, щоб забезпечити надійне і стабільне проходження опалювального сезону, зменшити і не допустити аварійності, побачити, де є слабкі місця і ліквідувати їх під час літньої ремонтної кампанії. Адже справний стан трубопроводів є запорукою надійного і стабільного проходження опалювального сезону – це безпека мереж та безпека мешканців – безаварійне проходження опалювального сезону», – наголосив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За його словами, гідравлічні випробування є початком ремонтної кампанії. Під час гідравліки виявляються слабкі місця на трубопроводах опалення. Відповідно, це дає можливість ліквідувати ці слабкі місця в літній період, щоб не допустити аварійних ситуацій взимку. За результатами проведених гідравлічних випробувань, впродовж останніх років проводилася заміна в середньому 15-20 км трубопроводів, які відслужили термін експлуатації. Труби міняють на попередньо ізольовані, що дає можливість не лише забезпечити надійну подачу опалення, але й зменшити теплові втрати. Цього року, також після завершення гідравліки, розпочнеться масштабна ремонтна кампанія, під час якої ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує провести заміну 15 км трубопроводів теплових мереж на попередньо ізольовані труби.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 12:26 :23