вівторок, 24 квітня, 2018, 11:38 Економіка
СБУ: «Мотор Січ» хотіли віддати іноземцям
Завод ПАТ «Мотор Січ» у Запоріжжі. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Завод ПАТ «Мотор Січ» у Запоріжжі. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

У вівторок, 24 квітня, СБУ провела обшуки у компанії «Мотор Січ» через підозру у підготовці диверсії.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

СБУ розслідує кримінальне провадження за ч. 1 ст. 14 та ст. 113 (диверсія) за фактом підготовки до вчинення дій, спрямованих на ослаблення держави через руйнування стратегічного підприємства «Мотор Січ».

Зараз іноземні компанії розбудовують сучасний завод із виробництва авіадвигунів, на який хочуть перенести українське виробництво та передати технології.

«Для реалізації цих намірів, всупереч українському законодавству, іноземцями здійснено опосередковану концентрацію контрольного пакета акцій «Мотор Січ», який наразі оформлено на шість офшорних компаній та фізичну особу», – повідомляє СБУ.

Спецслужба виявила, що продаж контрольного пакету акцій «Мотор Січ» здійснювався на адресу фізичних осіб та компаній нерезидентів в обсягах менш ніж по 10%, через що існують підозри про намагання зацікавлених осіб приховати власників істотної участі та реальних бенефіціарних власників покупців акцій.

«Зараз представники компанії-нерезидента мають намір протиправно сконцентрувати придбаний пакет акцій, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства та отримати повний контроль над його діяльністю у сфері військових оборонних замовлень, що підтверджується матеріалами справи», – наголосили в СБУ.

Нагадаємо, «Українська біржа» та «Фондова біржа ПФТС» припинили торгівлю акціями компанії «Мотор Січ», де наразі проводить обшуки Служба безпеки України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 07:31 :26