вівторок, 24 квітня, 2018, 6:00 Події
Російська зброя з зони АТО «повернулася» проти Росії

Скільки б не наполягав офіційний Кремль на тому, що російських військових на території окупованого Донбасу немає, присутність «іхтамнєт» виказують незаперечні факти. Нині, 23 квітня, оприлюднено фотодокази.

Як повідомив «Кореспондент», українські силовики знайшли в зоні АТО російську зброю і задокументували це.

Якщо не «іхтамнєти», то точно не ворони принесли в район бойових дій міни, гранати і реактивний піхотний вогнемет РПО «Джміль». Такого «добра» немає на озброєнні ЗСУ. Бо, як поінформувала прес-служба Генеральної прокуратури України, знайдені 4 протипіхотні міни МОН-50, ручна протипіхотна оборонна ударно-дистанційна граната, 2 ударно-дистанційні запали до гранати РГО, реактивний піхотний вогнемет РПО «Джміль» – зброя і боєприпаси, які виготовляє Росія.

Зрештою, про присутність російських військових у соцмережах можна знайти немало повідомлень від мешканців захоплених російсько-терористичними силами територій Луганщини та Донеччини. Люди розповідають про дещо незвичну поведінку окупантів. І з Луганська і з Донецька колони джипів та автобуси прямують на схід, до кордону – це військові ЗС Росії разом із сім’ями їдуть до себе, в Росію. Чим це зумовлене? Поки відповіді немає. Зате логіка залізна: не можна ж втікати «іхтамнєтам» звідти, де не перебували.

А тим часом знайдені в зоні АТО російського виробництва боєприпаси і зброю передано на дослідження експертам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 14:39 :29