Новини » Спорт 24 квітня, 2018, 13:55
Наступним суперником українок в тенісному Кубку Федерації може стати Росія

Жіноча збірна України з тенісу, поступившись у Монреалі в раунді плей-оф Канаді, вибула з Другої Світової групи. Але то й не дивно, зважаючи на те, що обидва цьогорічних поєдинки (проти Австралії й Канади) проіґнорувала перша ракетка України Еліна Світоліна. Без свого лідера впоратися навіть із не найміцнішими опонентками наші дівчата не змогли.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Теніс Кубок федерації"

Вашій увазі – результати інших поєдинків Кубка Федерації-2018, що відбулися минулими вихідними, про які повідомляє офіційний сайт змагань. Головні з них відбулися в Штутґарті і Екс-ан-Провансі, де визначилися фіналісти турніру.

Світова група. 1/2 фіналу

НІМЕЧЧИНА 1-4 ЧЕХІЯ

Штутґарт (Німеччина). Покриття: ґрунт (зал)

Юлія Ґьорґес – Петра Квітова – 3:6, 2:6

Анжелік Кербер – Кароліна Плішкова – 5:7, 3:6

Юлія Ґьорґес – Кароліна Плішкова – 6:4, 6:2

Анжелік Кербер – Петра Квітова – 2:6, 2:6

Ґьорґес/Ґренефельд – Синякова/Стрицова – 5:7 (відмова)

Юлія Ґьорґес вперше за три зустрічі обіграла Кароліну Плішкову і принесла перше очко своїй збірній в матчі проти десятикратних чемпіонок Кубка Федерації. Однак за умови двох поразок Анжелік Кербер це не допомогло. Петра Квітова вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь з Анжелік, обігравши німкеню вшосте. Також, інформує «Великий теніс України», ця перемога стала для чеської тенісистки тридцятою в Кубку Федерації.

Збірна Чехії в листопаді в шостому фіналі за останні вісім років буде боротися за свій одинадцятий титул в командному турнірі.

ФРАНЦІЯ 2-3 США

Екс-ан-Прованс (Франція). Покриття: ґрунт (зал)

Полін Парментьє – Слоан Стівенс – 6:7(3), 5:7

Крістіна Младеновіч – Коко Вандевей – 1:6, 6:3, 6:2

Крістіна Младеновіч – Слоан Стівенс – 2:6, 0:6

Полін Парментьє – Медісон Кіс – 6:7(4), 4:6

Есс/Младеновіч – Маттек-Сендс/Вандевей – 6:4, 3:6 10-6

Медісон Кіс виграла свій четвертий матч у Кубку Федерації і допомогла Сполученим Штатам другий сезон поспіль вийти у фінал командного турніру. Фінальний матч проти збірної Чехії американки також проведуть на виїзді, оскільки торік обіграли їх на домашньому ґрунтовому корті в півфіналі.

Світова група. Плей-оф

АВСТРАЛІЯ 4-1 НІДЕРЛАНДИ

Вуллонґонґ (Австралія). Покриття: хард (зал)

Саманта Стосур – Леслі Кергов – 5:7, 6:7(1)

Ешлі Барті – Кірін Лемуан – 6:0, 6:2

Ешлі Барті – Леслі Кергов – 6:4, 6:2

Дарія Ґаврилова – Кірін Лемуан – 6:3, 6:2

Айава/Ґаврилова – Кергов/Схюрс – 6:3, 6:2

Збірна Австралії виграла третій матч поспіль у Кубку Федерації та вперше за чотири роки зіграє у Світовій групі. У 2015 році австралійки втратили місце в цій групі, програвши у плей-оф саме представницям Нідерландів. Голландки натомість також вперше за чотири останні роки виступлять у Другій Світовій групі.

БІЛОРУСЬ 3-2 СЛОВАЧЧИНА

Мінськ (Білорусь). Покриття: хард (зал)

Александра Саснович – Яна Чепелова – 7:6(6), 7:5

Аріна Соболенко – Вікторія Кужмова – 2:6, 6:2, 6:7(5)

Аріна Соболенко – Анна-Кароліна Шмідлова – 6:3, 6:4

Александра Саснович – Вікторія Кужмова – 1:6, 6:7(3)

К’єза/Паоліні – Фліпкенс/Мертенс – 1:6, 4:6

Збірна Бельгії, яка програла Італії сім попередніх зустрічей, святкувала першу перемогу над суперницями в Кубку Федерації.

РУМУНІЯ 3-1 ШВЕЙЦАРІЯ

Клуж-Напока (Румунія). Покриття: ґрунт (зал)

Сімона Галеп – Вікторія Голубіч – 6:3, 1:6, 6:1

Ірина Беґу – Тімя Бачинскі – 6:4, 6:1

Сімона Галеп – Патті Шнідер – 6:2, 6:1

Бузернеску/Кірстя – Голубіч/Тайхманн – 6:0, 0:6, 6-10

Збірна Румунії після впевненої перемоги над швейцарками вперше з 2016 року буде грати в Світовій групі. Швейцарія, в свою чергу, вперше за три роки залишає вісімку найсильніших збірних.

Като/Ніномія – Конта/Вотсон – 3:6, 6:3, 6:3

Мію Като та Макото Ніномія, які в лютому дебютували у складі команди в матчах Першої групи, не програли жодного зіграного матчу і принесли Японії третє переможне очко. Збірна Японії вперше обіграла британських тенісисток в Кубку Федерації і вперше з 2014 року зіграє у Другій Світовій групі.

ІСПАНІЯ 3-1 ПАРАҐВАЙ

Картахена (Мурсія, Іспанія). Покриття: ґрунт

Карла Суарес-Наварро – Вероніка Сепеде-Ройґ – 6:2, 6:2

Ґарбін Муґуруза – Монтсеррат Ґонсалес – 6:4, 5:7, 6:4

Ґарбін Муґуруза – Вероніка Сепеде-Ройґ – 7:6(2), 6:0

Ґарсія-Перес / Мартінес-Санчес – Сепеде-Ройґ/Ґонсалес – 3:6, 2:6

Збірна Іспанії зберегла прописку у Другій Світовій групі, а команда з Параґваю в наступному сезоні знову буде виступати в Першій групі Американської зони.

РОСІЯ 2-3 ЛАТВІЯ

Ханти-Мансійськ (Росія). Покриття: ґрунт (зал)

Анастасія Павлюченкова – Анастасія Севастова – 6:3, 2:6, 6:4

Єкатєріна Макарова – Єлєна Остапенко – 5:7, 4:6

Анастасія Павлюченкова – Єлєна Остапенко – 5:7, 1:6

Єкатєріна Макарова – Анастасія Севастова – 2:6, 5:7

Весніна/Віхлянцева – Марцинкевич/Вісмане – 6:4, 6:2

Збірна Латвії виграла п’ятий матч поспіль в Кубку Федерації і вперше з 1994 року буде грати не в зональному турнірі. 25 років тому латвійська команда змогла пробитися до Світової групи, а в її складі тоді виступала уродженка Львова та екс-перша ракетка світу в парному рейтингу Лариса Савченко, яка сьогодні є головним тренером в Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці.

Натомість російська команда після виходу у фінал в 2015 році, програла в рамках Кубка Федерації п’ять з шести матчів і вперше з 1997 року буде змушена виступати в Першій групі Євро-Африканської зони. Власне, там, де й збірна України. Тож тепер українки можуть зустрітися із росіянками в Кубку Федерації.

2019-04-23 09:12 :37